Stanovy

Od 03.10.2017 platí:

• Mužstvo musí nastoupit v minimálním počtu 3+1 a odehrát více jak 85% utkání (40 minut cca.), aby nebyla kontumace.
  • Hráči musí mít jednotné dresy s čísly a chrániče. V případě nedodržení je za chrániče automaticky žlutá karta. Co se týká nestandartní situace, že by někdo zapomněl dres, tak jde odehrát v rozlišovácím trikotu či tričku stejné barvy, nesmí se však pravidelně opakovat. Nejlépe vždy nahlásit rozhodčímu a zástupci soutěže.
  • Co se týká omluvenky na zápas, tak mužstvo musí dát vědět do soboty 12:00 téhož týdne. Pokud tak neučiní a nedostaví se na zápas, pak je udělena pokuta ve výši 4000 Kč, která se bude investovat například do kompresoru či sbírku na světelnou tabuli.
  • Za 3 kontumace vyloučení z ligy a všechny výsledky týmu anulovány.
  • Čekací doba je 10 minut, nicméně pouze adekvátní důvody jako hrajeme pivní ligu hodinu předem či problémy s dopravou.
  • Vzhledem k tomu, že jsou odbourány písemné zápisy přímo v areálu a chtěl jsem, ať ubyde administrativa pro Vás, tak je povinností jakéhokoli člena týmu, nejlépe kapitána napsat střelce, karty, případně čistá konta na Michala Polocha, Skupinu vedoucích, či na Lukáše Jalůvku na fb, sms, zavolat. Z 95% z Vás nejsou problémy a děkujeme za to, jak to funguje.
  • Po každém zápase musí předat oba týmy 3 míče, pokud by se míč ztratil, tak buď koupí nový stejné značky či 599 Kč.
  • Červená karta zůstává automaticky 1x zápas stop, 4 žluté karty 1x zápas stop, 8 žlutých karet – 2 zápasy stop, přenáší se podzim – jaro.
  • Skluzy v blízkosti hráče soupeře jsou zakázány !