Rozlosování jarní části

Datum/čas Domácí Výsledek Hosté
3/4/2016
09:00 Shooters 2–0 Young Boys Ostrava
10:00 FC Eros 0–3 Static ComProMiS
11:00 C.I.P. Ostrava 2–1 FC Pod Parohama
12:00 Roka Steel 0–4 1.FC Chachaři Ostrava 2007
13:00 FK Dynamo Držik 5–1 Klokani 2005
14:00 Ostravský Zábřeh 3–2 FK Vratimov
15:00 FC Canis 4–0 United Ostrava
10/04/2016
09:00 FK Vratimov 7–4 FC Eros
10:00 FC Canis 5–1 Young Boys Ostrava
11:00 Ostravský Zábřeh 1–1 C.I.P. Ostrava
12:00 Static ComProMiS 12–2 Roka Steel
13:00 Shooters 1–6 Klokani 2005
14:00 FK Dynamo Držik 2–1 FC Pod Parohama
15:00 1.FC Chachaři Ostrava 2007 2–1 United Ostrava
17/04/2016
09:00 C.I.P. Ostrava 7–0 FK Dynamo Držik
10:00 Shooters 1–0 FC Pod Parohama
11:00 FC Canis 6–3 Klokani 2005
12:00 1.FC Chachaři Ostrava 2007 10–1 Young Boys Ostrava
13:00 FC Eros 1–11 Ostravský Zábřeh
14:00 Roka Steel 4–7 FK Vratimov
15:00 United Ostrava 1–5 Static ComProMiS
24/04/2016
09:00 1.FC Chachaři Ostrava 2007 3–14 Klokani 2005
10:00 Ostravský Zábřeh 9–1 Roka Steel
11:00 FC Canis 1–3 FC Pod Parohama
12:00 FC Eros 0–7 C.I.P. Ostrava
13:00 Shooters 3–0 FK Dynamo Držik
14:00 Static ComProMiS 6–0 Young Boys Ostrava
15:00 FK Vratimov 2–1 United Ostrava
01/05/2016
09:00 Static ComProMiS 3–1 Klokani 2005
10:00 C.I.P. Ostrava 8–2 Shooters
11:00 1.FC Chachaři Ostrava 2007 1–6 FC Pod Parohama
12:00 Young Boys Ostrava 1–7 FK Vratimov
13:00 FC Canis 3–0 FK Dynamo Držik
14:00 Roka Steel 2–2 FC Eros
15:00 United Ostrava 0–3 Ostravský Zábřeh
08/05/2016
09:00 FK Vratimov 3–1 Klokani 2005
10:00 1.FC Chachaři Ostrava 2007 3–1 FK Dynamo Držik
11:00 Ostravský Zábřeh 11–0 Young Boys Ostrava
12:00 Static ComProMiS 4–3 FC Pod Parohama
13:00 Roka Steel 2–9 C.I.P. Ostrava
14:00 FC Canis 7–0 Shooters
15:00 FC Eros 1–2 United Ostrava
15/05/2016
09:00 FK Vratimov 2–1 FC Pod Parohama
10:00 Klokani 2005 1–2 Ostravský Zábřeh
11:00 Static ComProMiS 1–2 FK Dynamo Držik
12:00 Young Boys Ostrava 1–5 FC Eros
13:00 1.FC Chachaři Ostrava 2007 1–4 Shooters
14:00 C.I.P. Ostrava 1–1 FC Canis
15:00 United Ostrava 3–0 Roka Steel
22/05/2016
09:00 Static ComProMiS 0–1 Shooters
10:00 FK Vratimov 3–0 FK Dynamo Držik
11:00 FC Eros 1–2 Klokani 2005
12:00 Ostravský Zábřeh 4–0 FC Pod Parohama
13:00 Roka Steel 3–2 Young Boys Ostrava
14:00 1.FC Chachaři Ostrava 2007 2–2 FC Canis
15:00 United Ostrava 1–6 C.I.P. Ostrava
29/05/2016
09:00 Static ComProMiS 6–3 FC Canis
10:00 Ostravský Zábřeh 5–1 FK Dynamo Držik
11:00 FK Vratimov 3–0 Shooters
12:00 Klokani 2005 4–5 Roka Steel
13:00 FC Pod Parohama 6–5 FC Eros
14:00 C.I.P. Ostrava 10–2 1.FC Chachaři Ostrava 2007
15:00 Young Boys Ostrava 0–4 United Ostrava
05/06/2016
09:00 Roka Steel 3–1 FC Pod Parohama
10:00 Static ComProMiS 10–1 1.FC Chachaři Ostrava 2007
11:00 FC Eros 0–8 FK Dynamo Držik
12:00 Young Boys Ostrava 1–14 C.I.P. Ostrava
13:00 FK Vratimov 4–0 FC Canis
14:00 Ostravský Zábřeh 4–1 Shooters
15:00 United Ostrava 1–3 Klokani 2005
12/06/2016
09:00 C.I.P. Ostrava 0–1 Static ComProMiS
10:00 FC Eros 3–8 Shooters
11:00 FK Dynamo Držik 2–2 Roka Steel
12:00 FK Vratimov 2–2 1.FC Chachaři Ostrava 2007
13:00 Ostravský Zábřeh 5–2 FC Canis
14:00 Klokani 2005 2–0 Young Boys Ostrava
15:00 FC Pod Parohama 4–2 United Ostrava
19/06/2016
09:00 Ostravský Zábřeh 6–1 1.FC Chachaři Ostrava 2007
10:00 FC Eros 2–1 FC Canis
11:00 FK Vratimov 4–2 Static ComProMiS
12:00 Roka Steel 3–4 Shooters
13:00 Young Boys Ostrava 2–9 FC Pod Parohama
14:00 Klokani 2005 2–5 C.I.P. Ostrava
15:00 United Ostrava 0–1 FK Dynamo Držik
25/06/2016
20:00 FC Eros 6–0 1.FC Chachaři Ostrava 2007
26/06/2016
10:00 FC Pod Parohama 2–6 Klokani 2005
11:00 Shooters 4–2 United Ostrava
12:00 FK Dynamo Držik 7–3 Young Boys Ostrava
13:00 Roka Steel 0–3 (kont) FC Canis
14:00 FK Vratimov 2–3 C.I.P. Ostrava
15:00 Ostravský Zábřeh 3–1 Static ComProMiS