Výsledky 21. kola a program 22. kola

Program 22. kola:

sobota 7.4.

19:00 Ostravský Zábřeh – Chachaři

neděle 8.4.

09:00 eros – canis
10:00 partizan – cip
11:00 slovan – elita
12:00 čistírna – klokani
13:00 neslyšící – shooters
14:00 united – vratimov
15:00 držik – kopr

Výsledky 21. kola:

09:00 partizan – neslyšící – 5:3
10:00 vratimov – canis – 3:2
11:00 klokani – OZ – 0:7
12:00 elita – chachaři – 3:6
13:00 CIP – držik – 2:3
14:00 united – eros – 9:0
15:00 shooters – kopr – 1:1
16:00 slovan – čistírna – 1:2

Čtvrtfinále poháru

Zítra nás čeká 2. kolo poháru (čtvrtfinále):

30.3. 2018, pátek – státní svátek

09:00 Elita vs. Kopr Team
10:00 FKV vs. CIP
11:00 Partizan vs. OZ
12:00 United vs. Čistírna

PS: statistiky byly aktualizovány

Výsledky 3. jarního kola

09:00 united – elita 3:3
10:00 slovan – shooters 3:0
11:00 partizan – klokani 4:4
12:00 CIP – vratimov 3:4
13:00 čistírna – canis – 0:3
14:00 neslyšící – kopr – 0:3
15:00 eros – OZ – 0:11
16:00 držik – chachaři – 2:2

3. jarní kolo

Tuto neděli 25.3. 2018 se odehrají tyto zápasy 3. jarního kola:

09:00 united – elita
10:00 slovan – shooters
11:00 partizan – klokani
12:00 CIP – vratimov
13:00 čistírna – canis
14:00 neslyšící – kopr
15:00 eros – OZ
16:00 držik – chachaři

Výsledky 2. jarního kola

Dnešní výsledky:

09:00 klokani – elita – 2:2
10:00 držik – neslyšící – 8:2
11:00 chachaři – čistírna – 1:1
12:00 OZ – slovan – 3:0
13:00 kopr – partizan – 0:4
14:00 canis – united – 5:5
15:00 shooters – CIP – 0:4
16:00 eros – vratimov – 1:13

2. jarní kolo (neděle 18.3.)

Zítra nás čeká 2. jarní kolo:

09:00 klokani – elita –
10:00 držik – neslyšící –
11:00 chachaři – čistírna –
12:00 OZ – slovan –
13:00 kopr – partizan –
14:00 canis – united –
15:00 shooters – CIP –
16:00 eros – vratimov –

Již bylo také rozhodnuto, že odložené 2. kolo poháru se bude hrát v pátek 30.3. (státní svátek):

09:00 Elita vs. Kopr Team
10:00 FKV vs. CIP
11:00 Partizan vs. OZ
12:00 United vs. Čistírna

Výsledky 1. jarního kola

09:00 – Slovan vs. Vratimov – 1:3
10:00 – Čistírna vs. Partizan – 5:2
11:00 – Neslyšící vs. United – 0:6
12:00 – FC Eros vs. C.I.P. – 0:8
13:00 – Držik vs. J-Elita – 4:0
14:00 – Chachaři vs. Klokani – 5:0
15:00 – OZ vs. Shooters – 4:0
16:00 – Kopr vs. FC Canis – 2:2

1. jarní kolo

Tuto neděli 11.3. 2018 se odehraje 1. jarní kolo OSMAKA (v závorce u každého týmu je postavení v tabulce po podzimní části):

09:00 – Slovan (10.) vs. Vratimov (3.)
10:00 – Čistírna (14.) vs. Partizan (8.)
11:00 – Nyslyšící (15.) vs. United (9.)
12:00 – FC Eros (16.) vs. C.I.P. (5.)
13:00 – Držik (11.) vs. J-Elita (2.)
14:00 – Chachaři (6.) vs. Klokani (12.)
15:00 – OZ (4.) vs. Shooters (13.)
16:00 – Kopr (7.) vs. FC Canis (1.)