12. kolo a výsledky 11. kola

Tuto neděli 5.11. nás v rámci 12. kola čekají tyto zápasy:

09:00 vratimov – shooters
10:00 neslyšící – canis
11:00 elita – kopr
12:00 cip – oz
13:00 united – chachaři
14:00 partizan – držik
15:00 slovan – eros
16:00 čistírna – decathlon

V 11. kole došlo k těmto výsledkům:

09:00 canis – vratimov – 3:2
10:00 eros – partizan – nedohráno (v 15. minutě je stav 1:0 pro Eros a bude se dohrávat)
11:00 držik – united – 1:0
12:00 chachaři – CIP – 8:0
13:00 OZ – elita – 4:1
14:00 shooters – klokani – 1:6
15:00 decathlon – slovan – 0:3 (kontumačně)

První dva týmy ligy (Vratimov a Elita) tedy ztratily svou neporazitelnost a tak již byl poražen každý tým.

Výsledky 10. kola

09:00 klokani – canis – 2:3
10:00 vratimov – kopr – 9:0
11:00 cip – držik – 3:0 (kon.)
12:00 elita – chachaři – 8:7
13:00 neslyšící – OZ – 0:9
14:00 united – eros – 4:2
15:00 partizan – decathlon – 5:0
16:00 slovan – čistírna – 6:0

Zítra nás čeká 10. kolo

V 10. kole nás zítra čekají tyto zápasy:

09:00 klokani – canis
10:00 vratimov – kopr
11:00 cip – držik
12:00 elita – chachaři
13:00 neslyšící – OZ
14:00 united – eros
15:00 partizan – decathlon
16:00 slovan – čistírna

V minulém kole se zrodily tyto výsledky:

09:00 čistírna – partizan – 2:4
10:00 decathlon – united – 0:15
11:00 OZ – vratimov – 1:3
12:00 držik – elita – 0:5
13:00 chachaři – neslyšící – 15:1
14:00 eros – cip – 1:5
15:00 kopr – klokani – 1:0
16:00 canis – shooters – 1:4

Info k 8. kolu

Výsledky:

09:00 shooters kopr – 1:7
10:00 klokani oz – 1:4
11:00 vratimov chachaři – 4:2
12:00 neslyšící držik – 0:5
13:00 elita eros – 5:1
14:00 cip decathlon – 15:1
15:00 united čistírna – 2:1

Volno měl tým Canis.

Statistiky byly po 8. kole plně aktualizovány.

Výsledky 7. kola

09:00 slovan – united 1:0
10:00 čistírna – cip 1:12
11:00 decathlon – elita 0:6
12:00 eros – neslyšící 3:2
13:00 držik – vratimov 2:3
14:00 chachaři – klokani 0:3 kontumačně
15:00 oz – shooters 11:1
16:00 kopr – canis 1:6

Výsledky 4. kola

Včerejší výsledky 4. kola:

09:00 kopr – chachaři – 5:3
10:00 canis – držik – 5:0
11:00 shooters – eros – 3:0
12:00 klokani – decathlon – 1:1
13:00 vratimov – čistírna – 4:1
14:00 neslyšící – slovan – 0:5
15:00 elita – partizan – 6:1
16:00 cip – United – 6:1

Tabulka byla aktualizována.

Výsledky dohrávek 1. kola

Včera se hrály další dvě dohrávky 1. kola s těmito výsledky:

Kopr – Decathlon – 4:2
Vratimov – United – 5:1

Vratimov se díky výhře posunul do čela soutěže a Kopr Team na 2 místo.

Výsledky a info k dohrávkám

Včera se odehrálo 3. kolo s těmito výsledky:

09:00 United – Elita – 0:6
10:00 Partizan – Neslyšící – 7:0
11:00 Slovan – Vratimov – 1:2
12:00 Čistírna – Klokani – 7:2
13:00 Decathlon – Shooters – 1:1
14:00 Eros – Canis – 3:4
15:00 Držik – Kopr – 2:3
16:00 Chachaři – OZ – 5:1

Dohrávky 1. kola:

Kopr-Decathlon – středa 6.9. 17:00
United-Vratimov – středa 6.9. 19:00
Partizan-Klokani – sobota 9.9. 10:00
Slovan-Shooters – sobota 9.9. 11:00
Čistírna-Canis – středa 13.9. 18:00