Info k sezóně 2018/2019

Sezona začíná v neděli 26.8. – pro 1. ligu rovnou prvním ligovým kolem, 2. liga startuje předkolem poháru.

Již proběhl los předkola poháru, narazí na sebe tyto dvojice:

United B vs OZ B

Proskovice vs Galacticos

Shooters B vs Baník Jih

Do dalšího předkola postoupí vítězové a jeden šťastný poražený. Tyto týmy se pak spolu utkají v dalším předkole o dvě postupové místa do dalšího kola, kde se do pavouka už přidají týmy z první ligy.

Samotná liga bude rozlosována v nadcházejícím týdnu.

Startovní listina první ligy Osmako 2018/2019
1. FK Vratimov
2. United Ostrava
3. Ostravský Zábřeh
4. CIP Ostrava
5. Shooters
6. FC Eros
7. FC Avion Čistírna
8. Dynamo Držik
9. Partizan Ostrava
10.1. FC Chachaři Ostrava 2007
11. Ostrava J-Elita
12.Slovan Havířov
13.Kopr Team
14.Klokani 2005

Startovní listina druhé ligy Osmako 2018/2019 ( Není finální )

1. Ostravský Zábřeh B
2. United Ostrava B
3. Shooters B
4. FC Proskovice
5. FC Galaktikos
6. MFT Baník Jih

Pevně doufám, že seženeme ještě 1-2 týmy pro druhou ligu. Jednání probíhají, ale velmi těžké sehnat někoho se základnou, aby mohli každý víkend.

V poháru nebudou moci nastupovat hráči z A týmů. V lize bude omezení – max 3 hráči z A týmu v zápase.

Hezký den
Lukáš Jalůvka

Statistiky byly aktualizovány

Statistiky po 21. kole byly aktualizovány.

Stop ve 22. kole mají:

Filip Zima (3 zápasy stop a podmínka do konce sezóny)

Jakub Beránek (1 zápas stop a podmínka do konce sezóny)

Jaroslav Holan (1 zápas stop po 4 žlutých kartách)

Výsledky 21. kola a program 22. kola

Program 22. kola:

sobota 7.4.

19:00 Ostravský Zábřeh – Chachaři

neděle 8.4.

09:00 eros – canis
10:00 partizan – cip
11:00 slovan – elita
12:00 čistírna – klokani
13:00 neslyšící – shooters
14:00 united – vratimov
15:00 držik – kopr

Výsledky 21. kola:

09:00 partizan – neslyšící – 5:3
10:00 vratimov – canis – 3:2
11:00 klokani – OZ – 0:7
12:00 elita – chachaři – 3:6
13:00 CIP – držik – 2:3
14:00 united – eros – 9:0
15:00 shooters – kopr – 1:1
16:00 slovan – čistírna – 1:2

Čtvrtfinále poháru

Zítra nás čeká 2. kolo poháru (čtvrtfinále):

30.3. 2018, pátek – státní svátek

09:00 Elita vs. Kopr Team
10:00 FKV vs. CIP
11:00 Partizan vs. OZ
12:00 United vs. Čistírna

PS: statistiky byly aktualizovány

Výsledky 3. jarního kola

09:00 united – elita 3:3
10:00 slovan – shooters 3:0
11:00 partizan – klokani 4:4
12:00 CIP – vratimov 3:4
13:00 čistírna – canis – 0:3
14:00 neslyšící – kopr – 0:3
15:00 eros – OZ – 0:11
16:00 držik – chachaři – 2:2

3. jarní kolo

Tuto neděli 25.3. 2018 se odehrají tyto zápasy 3. jarního kola:

09:00 united – elita
10:00 slovan – shooters
11:00 partizan – klokani
12:00 CIP – vratimov
13:00 čistírna – canis
14:00 neslyšící – kopr
15:00 eros – OZ
16:00 držik – chachaři

Výsledky 2. jarního kola

Dnešní výsledky:

09:00 klokani – elita – 2:2
10:00 držik – neslyšící – 8:2
11:00 chachaři – čistírna – 1:1
12:00 OZ – slovan – 3:0
13:00 kopr – partizan – 0:4
14:00 canis – united – 5:5
15:00 shooters – CIP – 0:4
16:00 eros – vratimov – 1:13

2. jarní kolo (neděle 18.3.)

Zítra nás čeká 2. jarní kolo:

09:00 klokani – elita –
10:00 držik – neslyšící –
11:00 chachaři – čistírna –
12:00 OZ – slovan –
13:00 kopr – partizan –
14:00 canis – united –
15:00 shooters – CIP –
16:00 eros – vratimov –

Již bylo také rozhodnuto, že odložené 2. kolo poháru se bude hrát v pátek 30.3. (státní svátek):

09:00 Elita vs. Kopr Team
10:00 FKV vs. CIP
11:00 Partizan vs. OZ
12:00 United vs. Čistírna