Preview 11. kola

Změněný rozpis 11. kola již byl zveřejněn. Nyní se podíváme na zápasy podrobněji. V tomto kole nás čeká hned několik velmi zajímavých zápasů. Pojďme ale popořadě:

V 9:00 se utká v prvním šlágru kola aktuálně v sezóně stoprocentní Vratimov s 5. Canisem. Těžko tipovat výsledek tohoto zápasu,nicméně Canis jde do utkání bez dvou vykartovaných hráčů, takže favoritem je, nejen díky tomu, Vratimov. Naváže tedy Vratimov na svou dosavadní stoprocentní bilanci ? Pro oba týmy v této sezóně platí, že jsou v tabulce na vyšších příčkách, než bývali v minulých letech, což je příjemným oživením ligy.

V 10:00 se utká FC Eros s FK Partizan. Eros má aktuálně 3 body a je předposlední, ale v několika zápasech po bodech sahal, leč nakonec byl poražen. Partizan naopak nezačal sezónu dobře, nyní se ale zvedá a aktuálně je na 9. místě. Partizan je tedy určitě favoritem.

V 11:00 bude hrát Dynamo Držik proti United. Dynamo je po 10 zápasech až 13., což asi čekal málokdo. Hlavně vzhledem k úspěchu v minulé sezóně, kdy skončilo na velmi pěkném 4. místě. Naopak United je v tomto velice silném ročníku (s velkou pravděpodobností nejsilnějším v historii soutěže) na 8. místě, což určitě není špatné průběžné umístění. Favoritem je tedy United.

Ve 12:00 na sebe narazí dva velmi silné týmy a to Chachaři a C.I.P. Pohled na tabulku s tímto tvrzením sice dosti kontrastuje, ale i to se může brzy změnit. Faktem je, že půjde tak či tak určitě o velmi zajímavý zápas. C.I.P. je aktuálně na 3. místě a Chachaři jsou až 10.

Ve 13:00 dojde k dalšímu velkému šlágru a to souboji dvojnásobného účastníka Ligy mistrů Ostravského Zábřehu s letos velmi silným týmem J-Elita. Favorit se určuje těžko, ale mírným favoritem je dle aktuální formy nejspíš tým J-Elita a to kvůli tomu, že mají o 4 body více a jsou 2. v tabulce. OZ je nyní na 4. příčce.

Ve 14:00 bude hrát Shooters s Klokany. Oba týmy mají nyní 10 bodů a jsou v tabulce hned za sebou. Shooters je na 12. místě a má zápas k dobru a Klokani jsou na 11. místě. Favoritem tak není nikdo, nechme se překvapit.

V 15:00 se v posledním zápase kola utká Poslední, tedy 17., Decathlon se 7. Slovanem Havířov. Slovan je příjemným překvapením této sezóny. Velmi dobře posílil, má jednu z nejlepších obran v soutěži, hraje velmi dobře takticky a organizovaně. Po loňském 12. místě se tedy velmi zlepšil i vzhledem k tomu, že se celá soutěž dosti zkvalitnila. Decathlon jako nováček naopak sezónu začal velmi špatně.