All star sestava 8. jarní kolo OSMAKO

Brankář: David Kubala ( FC Canis CXS )

Podruhé v jarní části se v sestavě kola objevuje brankář Canisu, nicméně tentokrát jde o Davida Kubalu, který ač dělal co mohl nezabránil porážce od týmu OZ, nicméně chytil dalších 5 vyložených šancí soupeře + penaltu Bulaře. Jeho přítomnost by byla pro Canis velkým příslibem do budoucna.

Obrana: Lukáš Jasanský ( Dynamo Držik )

Při absenci Šilheřovického tria bratrů ( Redzina, Redzina, Volný) vzal na sebe zodpovědnost čtvrtý z party a to Jasanský, který dvěma krásnými brankami zařídil výhru pro svůj celek a výrazně si řekl o pozornost do dalších zápasů.

Obrana: Radim Novák ( FK Vratimov )

Nestárnoucí Radim Novák v řadách FKV plní povinnosti obránce, nýbrž také mentora s Jalůvkou, kde tým plný mladých pušek nejednou je třeba nasměrovat tím správným směrem. V zápase s houževnatým soupeřem J-Elita se navíc postaral o vítěznou branku.

Útok: Rostislav Vítek ( United Ostrava )

V utkání s Klokany nebylo o zajímavé situace nouze a k výhře zavelel Vítek jako správný kapitán. Dvěma brankami se podíval na výhře a naznačil, že i do další sezóny se musí s United počítat, jelikož jejich bojovnost a týmovost je úplně jinde než na začátku jejich působení v Osmako.

Útok: Marek Besta ( FC Eros )

Eros ač se krčí na schvostu tabulky, tak v poslední době dokázal do svých řad přívézt tzv. rozdílové hráče, co tým sráží je docházka a zranění, nicméně pokud se na hřišti sejde trojlístek Hlavsa, Galus, Besta soupeři mají o zábavu postaráno a v neděli to odnesl stále se zlepšující tým Kopru.

Útok: Josef Michálek ( Shooters )

Shooters se zdá vyřešili interní problémy a už opět zlobéí soupeře. Tým, který je na Osmaku úplně od začátku a dokonce se pyšní i vyhraným titulem si o víkendu poradil s týmem Boca Ostrava a dvěma brankami se o to postaral mladý útočník Michálek.
Tuto neděli 211.05.2017 nás čeká:
09:00 J-elita vs. OZ
10:00 Slovan Havířov vs. Static
11:00 Kopr Team vs. United Ostrava
12:00 Chachaři vs. Klokani
13:00 Eros vs. Dynamo Držik
14:00 CIP vs. Canis
15:00 Vratimov vs. Shooters

Volný má tým Boca Ostrava. Zápasy bude řídit Stanislav Wonka.

Pomalu, ale jistě se blíží nová sezóna, tak prosím nezapomeňte na zálohové platby a také mrkněte na nové míče, pokud máte nějaký tip a určitě pošlete.
Hezkou sobotu
Lukáš Jalůvka